Manažerský program

Intenzivní půlroční kurz je určen ředitelkám a ředitelům kulturních organizací napříč obory v rámci celé České republiky.  Zaměřuje se na tvorbu strategického plánu, lepší řízení, efektivní komunikaci a další měkké dovednosti z oblasti leadershipu.

Jak program probíhá?

Program se koná většinou ve třech dvou až třídenních blocích. Kromě ředitele/ky se všech setkání účastní i další zástupce organizace. Je nutné počítat s průběžným plněním úkolů a zapojením co nejvíce spolupracovníků. Účastníci mohou využívat osobní konzultace. Setkání se konají fyzicky i online. Dozvíte se, jak pracovat s hodnotami vašich zaměstnanců k posílení jejich motivace. Naučíte se techniky komunikačních dovedností, jak správně vést hodnotící pohovory, jak být dobrým leaderem i jak díky dobrému pitchingu nadchnout okolí pro svou věc. Oceňovaným benefitem je sdílení zkušeností mezi účastníky.

Jak vybíráme účastníky?

Pro účastníky je jednou ročně vypisována otevřená výzva. K účasti je vybráno zhruba 10 kulturních organizací. Každá organizace v přihlášce nominuje dva účastníky: ředitele/ku a kolegu/ni z vedení organizace. Účastníci se zavazují k účasti na všech akcích programu. Hlavním kritériem výběru je motivace žadatele, dále přihlížíme k oborové a geografické vyváženosti.

Přihlaste se, pokud

  • vedete kulturní organizaci,
  • potřebujete vytvořit strategický plán pro vaši organizaci,
  • se můžete zúčastnit všech termínů workshopů,
  • se budete věnovat přípravě strategického plánu po celou dobu kurzu.

Za co platíte?

V ceně poplatku je účast dvou zástupců z jedné organizace na workshopech, studijní materiály, konzultační hodiny, občerstvení a ubytování na jednom společném setkání. Jedná se o dotovanou cenu.

Co říkají absolventi

Aktuální kurz

No items found.
Aby se vám web dobře používal (Souhlas s cookies)
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „Povolit vše“.
Souhlas můžete odmítnout zde